این اپلیکیشن هر روز صبح، صفحه اول کلیه روزنامه های ایران را جمع آوری می کند و آن ها را در موبایل و یا تبلت شما به نمایش در می آورد. در محیط این اپلیکیشن می توانید روزنامه ها را در قالب دسته بندی های موضوعی از جمله اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و … مشاهده نموده و به راحتی در بین آن ها جا به جا شوید. اگر دوست دارید تنها روزنامه های محبوب خود را مطالعه کنید، می توانید آن ها را به بخش برگزیده ها اضافه کنید تا از این طریق همان اخباری را ببینید که به آن علاقه دارید.

جار علاوه بر روزنامه های روز، آرشیوی از صفحات اول روزنامه ها در روزهای دیگر را نیز در خود جای داده که در صورت نیاز می توانید با تعیین تاریخ مد نظر خود، از این قابلیت استفاده نمایید. در نهایت باید اشاره کنیم که سرویس جار علاوه بر اپلیکیشن، بر روی سایتش نیز قابل دسترس است و کلیه قابلیت های خود را در آن محیط نیز عرضه می کند.

سایت جار، برخی از روزنامه ها را به صورت الکترونیکی به فروش می رساند. در صورت خرید این روزنامه ها می توانید علاوه بر صفحه اول، به صفحات دیگر نیز دسترسی داشته باشید و آن ها را در قالب PDF مطالعه نمایید.

دانلود برنامه جار

توجه:اگر دسترسی به گوشی تحت سیستم آمل اندروید در اختیار ندارید می توانید برنامه بلو استکس را برروی کامپیوتر یا لپتاب خود دانلود کنید و اپلیکیشن های اندروید را روی سیستم آمل ویندوز استفاده کنید

دانلود بلو استکس