بیشتر شرکت‌هایی که گوشی هوشمند اندرویدی تولید می‌کنند، دیگر یک ساعت هوشمند نیز میان محصولات خود دارند. از طرف دیگر تکلیف ساعت هوشمند اپل نیز کاملا مشخص شده و همین روزها باید منتظر عرضه رسمی این محصول به بازار باشیم.

اما هنوز هیچ خبری از تولید ساعت‌های هوشمند با سیستم‌عامل ویندوز به گوش نمی‌رسد و بعید به‌نظر می‌رسد مایکروسافت نیز به‌عنوان پدرخوانده این سیستم‌عامل، برنامه خاصی در این زمینه داشته باشد. برخلاف تمام استدلال‌ها، شایعات زیادی از تلاش شرکت ایسوس برای تولید ساعت هوشمند با سیستم‌عامل ویندوز خبر می‌دهد.

این ساعت هوشمند که شایدvivowatch خوانده شود، می‌تواند کاملا با گوشی‌های ویندوزفونی هماهنگ شده و از قابلیت‌هایی همچون ارسال پیام و برقراری تماس پشتیبانی ‌کند. همچنین مانند تمام ساعت‌های هوشمند دیگر امکان استفاده از سرویس ایمیل و تقویم را دارد.

با این‌که هنوز این شایعه از طرف ایسوس تائید نشده، اما تمام شواهد نشان می‌دهد باید منتظر رونمایی قریب‌الوقوع این محصول باشیم. vivowatch حتی در نامش نیز پیشوند vivo را دارد که مخصوص لپ‌تاپ‌های ویندوزی این شرکت است. به نظر می‌رسد عرصه بی‌رقیب ساعت‌های هوشمند ویندوزی باعث شده ایسوس برای ورود به این بازار ترغیب شود.